torsdag, 22 mars 2012 19:02

Styret 2012 Fana/Ytrebygda

Skrevet av dv
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

 

 

Leder

Vigander, Tor

55134395

91153151

akvig@online.no

Nestleder

Sverkeli, Aina A.

55104468

47254368

aina@sverkeli.com

Kasserer

Fosse, Hans

55121072

97061248

hansfosse@yahoo.no

Sekretær

Vaula, Dag

55101052

91636623

dvaula@online.no

Medlem

Faannessen, Berit Garmann

55132789

90072673

beritgf@online.no

Medlem

Terum, Knut

55915206

93207190

knut.terum@gmail.com

Medlem

Lossius, Gudbjørg

55133724

41206350

g.lossius@bkkfiber.no

Medlem

Rommetveit, Jorunn

55104785

47609361

jorunnrommetveit@gmail.com

Medlem

Kvassheim, Thordis

55131194

48029495

thordis1929@gmail.com

Revisor

Lundhaug, Bjørn Sverre

55131203

97974295

bs-lundh@online.no

Styret ønsker velkommen forslag til nye foredragsholdere eller nye tema for foredrag. Vi tar også gjerne mot andre kommentarer og synspunkter, ros eller ris! Bruk gjerne vår faste e-postadresse:  fana@senioruniversitetet.no

 

 

Lest 3797 ganger Sist redigert fredag, 29 juli 2016 15:49
ul.k2UserBlockActions { display: none; }
Monday the 11th. Designet av Ornell data