onsdag, 27 september 2017 19:17

Styret 2017

Skrevet av
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Rolle  Navn e-post adresse Mobiltelefon
Leder Marie S. Fossen marie.fossen@hotmail.com 924 53 243
Nestleder Eivind Buanes eivind.buanes@jurfa.uib.no 909 89 588
Sekretær Willy Haukeland wilhauk@online.no 957 54 527
Kasserer Venke Haavardtun venke.haavardtun@gmail.com 906 64 780
Styremedlem      Aud Toppe Christensen aud.toppe@yahoo.no 993 83 525
Styremedlem Erling Skiple erskiple@online.no 992 96 083
Styremedlem Willy Jan Nilsen wilnis@nline.no 970 70 960
Styremedlem Liv Liseth eiliseth@online.no 905 09 523
                           
Lest 168 ganger
Mer i denne kategorien « Vedtekter Høstsemester 2017 »
ul.k2UserBlockActions { display: none; }
Thursday the 14th. Designet av Ornell data